Zadenbakje opruimen

Een tof winterwerkje voor als het buiten guur en winderig is…

IMG_2640

Zo kon het echt niet meer verder met mijn zadenbakje.  Een kat vond er haar jongeren niet meer in terug.  Door mijn deelname aan de zadenruil van Natuurlijk-Rijk was het er natuurlijk niet beter op geworden.  En dan zitten mijn zaden van velt er nog niet bij!  Je kan die trouwens nog tot morgen bestellen.  Ga zeker eens kijken op www.velt.nu/zadenactie.

IMG_2639

Tijd om eens te sorteren dus!  ’t Was toch slecht weer, de was en strijk was gedaan en ik had wel goesting om eens wat te ‘frutselen’.

IMG_2649

ik heb zes kaarten gemaakt met foto’s uit ‘de tuinboekskes’.  En nu zitten mijn zaadjes mooi in vakjes, de vruchten, blaadjes, kolen, wortels, peultjes en bloemen apart.  Veel properder toch, hé?

IMG_2650

2 thoughts on “Zadenbakje opruimen

  1. Proper! Bij mij steekt alles per zaaimaand. Allé, in maart nog wel, en daarna vind ik overal en nergens zakjes zaden… November-december is dan ook weer opkuismaand. En merci, dankzij je post besef ik ineens dat ik dit jaar eens niet te laat mag zijn met biozaden bestellen!

    Geliked door 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s