De zonneborder in december

Mannekes, dat jaar is hier bijna voorbij!  Ik ben precies nog maar net begonnen aan die reeks over de zonneborder.

Deze maand is het hier doods, alle kleuren zijn weg en ik vind het maar triestig zo.  Vijftig tinten grijs, bah!  Ik ben zelf ook een beetje treurig.  De donkere, deprimerende dagen voor kerst vind ik niet leuk.

IMG_1950IMG_1957IMG_1956

Maar, geen hoogtes zonder laagtes.  Dus laat ons nu maar wat rusten.  Ook de natuur bereidt zich zo voor op weer een prachtig jaar.

IMG_1953

Gelukkig zijn er tuinboeken en google.  Zo kan ik tijdens deze donkere dagen wat snuisteren en plannen maken.  Onze voortuin waar we deze zomer de buxusbollen en lonicera nitida uit verwijderden, daar zou ik graag een Prairietuin van maken.  Misschien is dat wel een tof projectje om volgend jaar eens maand na maand te volgen?

IMG_2037

In ieder geval wens ik jullie allemaal prettige feestdagen,veel geluk, een goede gezondheid en vooral veel tuinplezier in 2018!

IMG_1951

6 thoughts on “De zonneborder in december

  1. Ja, deze donkere, grijze dagen zijn niet zo bevorderlijk voor een vrolijke stemming.
    Goed plan, om met een prairietuin te starten, en die maandelijks te volgen!
    Ik wens je mooie feestdagen toe en een goed en gezond 2018.
    Hartelijke groet van Zem.

    Geliked door 1 persoon

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s